• Kategorie
  • Ekologiczne karteczki samoprzylepne Post-it®, NATURE, pastelowe, 76x76mm, 16x100 kart.

Symbol: 3M-4054596926707
179.16
179.16
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 4054596926707
Własny kod GP01064

Zamówienie telefoniczne: (22) 624 73 83

Ekologiczne karteczki samoprzylepne z certyfikatem PEFC Recycled to funkcjonalność klasycznych karteczek Post-it® w połączeniu z najwyższym standardem dbałości o środowisko naturalne.
Produkt stworzony zgodnie z ideą "zero waste" - w całości wyprodukowany z surowców odnawialnych, a po użyciu wszysktie elemenenty nadają się do ponownego recyklingu i...wyprodukowania nowych karteczek ekologicznych Post-it®.
Papier do produkcji karteczek i opakowania w 100% został wyprodukowany z segregowanych odpadów papierowych, w tym 30% z odpadów komunalnych - nie zostalo ścięte żadne drzewo.
Jako jedyne mają papier bielony metodą PCF bez użycia chloru, co minimalizuje powstawanie substancji potencjalnie szkodliwych dla środowiska.
Klej do tych karteczek w 60% wyprodukowano z surowców roślinnych, które odrastają w 12 miesięcy - mniejsze wykorzystanie pochodnych ropy naftowej w przeciwieństwie do produktów innych marek.
Z karteczkami z kolekcji Natura odnowisz i pogłębisz swoją więź z naturą. Poczuj powiew świeżości dzięki naturalnym kolorom wiosny.
Kolekcja 4 pastelowych kolorów karteczek: Świeża Mięta, Subtelny Róż, Granatowy, Optymistyczny Różowy, Kanarkowo Żółty.
Kolorowe karteczki samoprzylepne Post-it® świetnie się wyróżniają i przykuwają uwagę do ważnych informacji.
Karteczki z klasycznym klejem Post-it® są idealne, gdy przyklejasz je do papieru - trzymają się mocno i odklejają bez śladu
Świetne do ważnych dokumentów, zdjęć, gazet, katalogów i innych delikatnych papierowych powierzchni.
Grubszy papier w 100% z pulpy drzewnej, po którym wygodnie jest pisać m.in. długopisem, ołówkiem, cienkopisem, piórem.
Rozmiar 76 x 76 mm to najpopularniejsze karteczki uniwersalnego zastosowania.
Papier o gramaturze 80g/m2, z certyfikatem PEFC Recycled, bielony bez użycia chloru. Akrylowy klej repozycjonowalny 3M w technologii mikrosferycznej, w 60% z roślin, na bazie wody. Po użyciu produkt nadaje się do recyklingu.
Opakowanie zawiera 16 bloczków po 100 karteczek w pastelowych kolorach, w rozmiarze 76 x 76 mm
Bloczek samoprzylepny Post-it® wraz z opakowaniem po użyciu nadaje się do recyklingu i może być segregowany razem z papierem. Podejmuj świadome decyzje i sprawdź czy karteczki samoprzylepne na Twoim biurku mają informację potwierdzającą, że nadają się do recyklingu.
Typ M
Kolor mix kolorów
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.