• Kategorie
  • Blok samoprzylepny do flipchartów STIKKIESFLIP jeden rozmiar MEMOBE

Symbol: PR02012
139.88
139.88
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 5903273516740
Własny kod PR02012

Zamówienie telefoniczne: (22) 624 73 83

Blok samoprzylepny do flipchartów MemoBe Stikkiesflip.
Arkusze papieru w kolorze białym z nadrukowanymi delikatnymi kropkami w kolorze popielatym, stanowią doskonałą pomoc dydaktyczną, która ułatwia pisanie i rysowanie tabel w linii prostej oraz pozwalają w krótszym czasie przekazać większą ilość wiadomości. Samoprzylepne arkusze papieru z zaokrąglonymi rogami doskonałe sprawdzają się podczas prezentacji i ekspozycji danych.
Możliwość wielokrotnego przeklejania zapisanych arkuszy po gładkiej i czystej powierzchni, np. na tablicy lub na oknie. Łatwe i szybkie odrywanie kolejnych arkuszy papieru z bloczka umieszczonego na kartonowej teczce. Klej nie pozostawia zabrudzeń i plam.
Lekkość, odpowiedni kształt i rozmiar pozwala na wygodne i łatwe transportowanie teczki. A rączka umożliwia swobodne jej przenoszenie.
Otwory w górnej części teczki dają możliwość powieszenia teczki na flipcharcie lub na innej tablicy wyposażonej w haczyki. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości papieru, prezentowane treści są dobrze widoczne i czytelne.
Bloki wyprodukowane zostały w Polsce.
Bloki stanowią znakomite wsparcie dla liderów spotkań biznesowych oraz nauczycieli, którzy mogą wzbogacać swoje prezentacje i wykłady o komunikaty wizualne, co z kolei wpływa na ich szybkie przyswajanie i zapamiętywanie.

Ilość arkuszy: 50 szt.
Wymiar arkuszy: 70x42 cm
Gramatura papieru: 80g/m2
Wymiar teczki: 70x49,5 cm
Rączka: 12 cm
Otwory na haczyki: 2 szt.x14 cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.