• Kategorie
  • Długopis 849 Nespresso CARAN D'ACHE, Edycja 6

Symbol: CDNM0849-149
247.71
247.71
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
EAN 7630002353878
Własny kod AE02202

Zamówienie telefoniczne: (22) 624 73 83

Długopis szwajcarskiej marki Caran d'Ache z kolekcji Nespresso Edycja 6.
Edycja specjalna Caran d'Ache + Nespresso. 
Długopis 849 to ikona marki Caran d'Ache o monochromatycznym, metalicznym wyglądzie, zrodziła się z sukcesu wcześniejszej współpracy z Nespresso. Motywacją tej szóstej edycji jest wspólna wizja świata, w którym design, zrównoważony rozwój i kolor łączą się, tworząc wyjątkowe produkty.
Długopis 849 wykonany jest z aluminium pochodzącego z przetworzonych kapsułek Nespresso. Kolor długopisu czerpie inspirację z kapsułki Kazaar. Ten uniwersalny kolor wykracza poza pokolenia i preferencje, stając się istotnym punktem odniesienia. Korpus długopisu, wykonany jest z aluminium pochodzącego z recyklingu, ma wygrawerowany napis „Historia recyklingu jest w Twoich rękach" - co przypomina, że każde działanie ma znaczenie i że każdy może napisać własną historię.
Ta edycja specjalna 849 Caran d'Ache + Nespresso to znacznie więcej niż zwykły przyrząd do pisania - to jest właśnie historia recyklingu. Wyjątkowa współpraca dwóch szwajcarskich firm, która po raz kolejny świadczy o ich zaangażowaniu w ekoprojektowanie i zrównoważony rozwój. 
Długopis posiada przyciskowy mechanizm wysuwu wkładu. Wyposażony w bardzo pojemny wkład długopisowy Goliath czarny M, który pozwoli nam na zapisanie 600 stron A4.
Długopis umieszczony jest w ekologicznym opakowaniu, wykonanym z tektury pochodzącej w 100% z recyklingu i nadającej się do recyklingu. Innowacyjna konstrukcja opakowania pozwalająca uniknąć użycia kleju. Opakowanie posiada wycięcie w kształcie „oryginalnej" kapsułki Nespresso.


 
Typ M
Kolor granatowy
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.